OTAVSKÝ PLAMÍNEK

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

2009

Ročníky soutěže
OTAVSKÝ PLAMÍNEK 2009

Podruhé na scéně


Druhý ročník naší soutěže se konal v květnu 2009. Akce byla zároveň poprvé zařazena do celkového seriálu pohárových soutěží pořádaných pro kolektivy MH v okrese Strakonice. Zařadili jsme se tak po bok již tradičních a zavedených soutěží pořádaných např. ve Střelských Hošticích nebo Česticích.


Datum konání:  9. května 2009
Místo konání:    Ellerova ul., Strakonice
Účast:                20 kolektivů MH

Byli jsme sice o rok starší, ale také zkušenější. To vše se pozitivně promítlo do přípravy a následně i do vlastního provedení soutěže. Dvouletý Plamínek byl sice ještě tak trochu v plenkách, ale již radostně plál a dával o sobě řádně vědět.

Program tradičně zahájily strakonické mažoretky. Tentokrát se představily Miniotavanky a Otavanky II.


HZS Strakonice připravil pro diváky akční ukázku hašení požáru hořící kapaliny pomocí pěny. A po ukázce byla  ve 14:00 hodin zahájena soutěž. Postupně se ve dvou soutěžních kolech představovaly jednotlivé kolektivy mladých hasičů.Program


Strakonické mažoretky „Otavanky“.
Ukázka HZS - hašení požáru pěnou
Výtvarná soutěž  „Maluj, jak umíš“
Policie ČR - vědomostní test
VZP - akce „Den zdraví s VZP“
Stáj AMBRA Milejovice - jízda na koníchV rámci doprovodného programu se konala naše výtvarná soutěž „Maluj, jak umíš“. Dále Policie ČR připravila pro soutěžící kolektivy vědomostní test z bezpečnosti silničního provozu. VZP organizovala akci „Den zdraví s VZP“ a malou soutěž o ceny připravila  rovněž Zdravotní pojišťovna MV ČR. Pro malé i velké byla připravena vyjížďka na koních s koňskou stájí  AMBRA Milejovice.

O stoupajícím zájmu o soutěž svědčí i ten fakt, že k nám přijela soutěžit rovná dvacítka dětských kolektivů (8 starších a 12 mladších), což bylo o 6 více než v při prvním ročníku v roce 2008, kdy jich bylo celkem 14.

OTAVSKÝ PLAMÍNEK 2009 video ze soutěže

Výsledky soutěže

Pořadí

Mladší

Starší

1.

Vodňany A

Pracejovice

2.

Sousedovice

Vodňany

3.

Vodňany B

Štěkeň

4.

Volyně A

Tchořovice

5.

Bavorov

Čepřovice

6.

Střelské Hoštice

Poříčí

7.

Poříčí A

Střelské Hoštice

8.

Čestice

Čestice

10.

Čepřovice

11.

Tchořovice

12.

Volyně B

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky